128,13m²

Powierzchnia użytkowa domu

181,05m²

Powierzchnia netto domu

1485m²

Powierzchnia działki

RZUTY POMIESZCZEŃ

ELEWACJE

DOM 3

DOM TYPU B

Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym bez okapów, poddaszem użytkowym. Elewację ozdobiono płytkami klinkierowymi po bokach budynku, natomiast garaż wykończono płytami elewacyjnymi. Po bokach budynku nie ma okien, a poddasze doświetlono oknami dachowymi.

Kuchnia znajduje się od frontu, dzięki czemu mamy dobrą widoczność na furtkę i odwiedzających nas gości. W głębi domu znajduje się ustawny salon z gustownie urządzoną częścią jadalną. Całość dopełnia ciepły kominek przy którym domownicy zbierają się aby podjąć ważne życiowe decyzje.

Poddasze użytkowe to trzy pokoje. Główna sypialnia posiada swoją prywatną garderobę i łazienkę. Na dwie pozostałe przypada jedna oddzielna duża łazienka, która pomieści wannę, prysznic i dwie umywalki. Przylegający zaś schowek idealnie schowek to doskonałe miejsce na „graciarnię, w której będziemy trzymać szczotki, odkurzacz czy sztuczną choinkę i bombki.

KONTAKT

Chcesz żyć wygodnie, czerpiąc najlepsze co daje miasto, a zarazem być na łonie natury w otoczeniu zieleni, wody, zwierząt? Wybierz Domy Nowodworska! Już nie musisz szukać. Znalazłeś swoje miejsce na ziemi.

biuro@domynowodworska.pl

+48 510 007 800